Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana

Szczodrowo, pomorskie

  • 99 000 zł
  • 1 020 m²
  • 97,06 zł/m²

Zdjęcie

Klaudiusz Nowick...

Skontaktuj się

Działka budowlana

Szczodrowo, pomorskie

zaktualizowane:
9 kwietnia 2026

99 000 zł

1 020 m²

97,06 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 9 kwietnia 2026

99 000 zł 1 020 m² 97,06 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 99 000 zł (97,06 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 020 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*Tylko u nas*

Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego lub domku letniskowego pośród natury? Ta oferta właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż atrakcyjna i uzbrojona w prąd oraz wodę działka budowlana 1020 m2 położona w miejscowości Szczodrowo, gmina Skarszewy.

Dlaczego warto kupić tę nieruchomość?
- Infrastruktura: Zaledwie 8 km do Skarszew szybki dostęp do infrastruktury miejskiej i codziennych udogodnień tj. (...)

Agent

Klaudiusz Nowicki

696 105...

696 105 233

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 105...

696 105 233

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości